Menu
Your Cart

Matiem


Brand: LACO
Balzams sausiem matiem bagātināts ar vitamīniem, ekstraktiem un eļļām, kas mitrina, baro un nostiprina matu struktūru. Peloīdu ekstrakts labvēlīgi ietekmē galvas ādas imūnsistēmu. Pēc balzama lietošanas mati kļūst stipri, kupli un viegli ķemmējami. Lietošana: ieklāt tīros, mitros matos, vienmērīg..
12.70€
Brand: LACO
Balzams taukainiem matiem bagātināts ar vitamīniem, ekstraktiem un eļļām, kas mitrina, baro un padara matus elastīgus. Peloīdu ekstrakts labvēlīgi ietekmē galvas ādas imūnsistēmu. Pēc balzama lietošanas mati kļūst kupli un viegli ķemmējami. Lietošana: ieklāt tīros, mitros matos, vienmērīgi sadalo..
12.70€
Brand: LACO
Maska matu stiprināšanai un augšanai bagātināta ar vitamīniem, ekstraktiem un eļļām, kas lieliski stiprina matus, novērš to izkrišanu un stimulē matu augšanu. Peloīdu ekstrakts labvēlīgi ietekmē galvas ādas imūnsistēmu. Lietojot masku regulāri, tā paātrina matu augšanu un novērš to šķelšanos. Lietoš..
12.70€
Brand: LACO
Maska matu stiprināšanai un augšanai bagātināta ar vitamīniem, ekstraktiem un eļļām, kas lieliski stiprina matus, novērš to izkrišanu un stimulē matu augšanu. Peloīdu ekstrakts labvēlīgi ietekmē galvas ādas imūnsistēmu. Lietojot masku regulāri, tā paātrina matu augšanu. Lietošana: ieklāt tīros, mitr..
12.70€
Brand: LACO
Šampūns sausiem matiem bagātināts ar vitamīniem un tādiem vērtīgiem ekstraktiem kā smiltsērkšķu, auzu, kviešu asnu, linsēklu un nātru. Ekstrakti mitrina, baro, spēcina un atjauno matu struktūru, padarot matus mīkstus, gludus un mirdzošus. Peloīdu ekstrakts labvēlīgi ietekmē galvas ādas imūnsistēmu. ..
12.70€
Brand: LACO
Šampūns taukainiem matiem bagātināts ar vitamīniem un tādiem vērtīgiem ekstraktiem kā citronmētras, diždadža, kliņģerīšu, citrona un nātres. Ekstrakti samazina matu taukainību, dāvājot tiem mirdzumu un kuplumu. Peloīdu ekstrakts labvēlīgi ietekmē galvas ādas imūnsistēmu. Lietošana: pirms lietošan..
12.70€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)